Historia

Firma ALMOT-EKSPERT powstała w 2010 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku motoryzacyjnego i ubezpieczeniowego na bazie przygotowania zawodowego oraz wieloletnich doświadczeń jej założyciela dr inż. Piotra Aleksandrowicza.

Od początku istnienia w ALMOT-EKSERT stosowane są najnowsze rozwiązania techniczne oraz technologie informatyczne stosowane w inżynierii powypadkowej, które opisano szczegółowo
w ofercie.

Zespół firmy zaangażowany jest również w działalność badawczą i rozwojową dotyczącą optymalizacji kosztów napraw powypadkowych pojazdów, weryfikacji szkód komunikacyjnych i rekonstrukcji wypadków drogowych oraz biomechaniki. 


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.almotekspert.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.